pl en
Zakład Utylizacji
Odpadów Przemysłowych
Bioremediacja Brzesko
Oczyszczanie skażonych terenów - bioremediacja Brzesko

Zanieczyszczenia gleb są niezwykle niebezpieczne zarówno dla zwierząt i roślinności, jak i dla zdrowia ludzkiego. Gdy substancje toksyczne, ropopochodne lub płynne odpady przemysłowe dostaną się do gleb, tracą one swoją użyteczność dla człowieka, a ponadto nie mogą być zdrowym środowiskiem rozwoju dla organizmów żywych.

 

Istnieje jednak sposób na oczyszczenie skażonych terenów w sposób naturalny i skuteczny. Technologia ta nazywana jest bioremediacją i polega na neutralizowaniu szkodliwych substancji poprzez wprowadzenie do gleby mikroorganizmów zmieniających ich właściwości chemiczne.

 

Bioremediacja – usługa dostępna w Brzesku i okolicach

 

Bioremediację można wykonywać na miejscu skażenia lub wywożąc zanieczyszczoną glebę do punktu, w którym poddaje się ją tym procesom. Oba te działania są równie skuteczne i pozwalają przywrócić środowisku właściwy stan. W efekcie roślinność i zwierzęta mogą rozwijać się prawidłowo, a zdrowie ludzi nie jest zagrożone.

 

Jeśli na terenie Brzeska poszukujesz podmiotu, który ma uprawnienia do przeprowadzania bioremediacji i dysponuje odpowiednią technologią, możesz skontaktować się z nami. Zakład Utylizacji Odpadów Przemysłowych prowadzi swoją działalność na terenie całego województwa małopolskiego. Gwarantujemy wysoką skuteczność, szybkie terminy realizacji zleceń, pełen profesjonalizm oraz zgodność z obowiązującymi procedurami.

 

Wszystkie osoby w Brzeska i okolic zachęcamy do kontaktu z ZUOP!