pl en
Zakład Utylizacji
Odpadów Przemysłowych
Odpady chemiczne z remontów wyburzenia Brzesko
Odpady chemiczne - pozbądź się ich w Brzesku

Odpady chemiczne, kosmetyczne, farmaceutyczne, toksyczne – te i wiele innych substancji oraz materiałów mogą stanowić bardzo duży kłopot. Wystarczy jednak oddać je we właściwe ręce, aby szybko się go pozbyć.

 

Utylizacja odczynników chemicznych w Brzesku

 

Odpady chemiczne należą do bardzo kłopotliwych odpadów. Wiele osób nie wie, jak z nimi postępować – nie chcą zaszkodzić środowisku, jednocześnie jednak nie mają wiedzy na temat tego, komu i w jaki sposób można powierzyć tego rodzaju substancje. Rozwiewamy wszystkie związane z tym wątpliwości: wszelkie odpady chemiczne, kosmetyczne, remontowe (np. farby, rozpuszczalniki itp.) można powierzyć Zakładowi Utylizacji Odpadów Przemysłowych. ZUOP działa także na terenie Brzeska.

 

Odpady remontowe – utylizacja w Brzesku

 

Nasz zakład zajmuje się także gromadzeniem, transportem i utylizacją odpadów z wyburzeń, remontów, placów budowy. Niektóre z nich mogą być bardzo niebezpieczne dla środowiska oraz dla ludzi – np. azbest lub papa. Jeśli powierzysz je nam, nie musisz się martwić o ich szkodliwy wpływ. Dysponujemy technologią, która umożliwia nam ich skuteczne unieszkodliwienie.

 

Jeśli jesteś wytwórcą (jednorazowym lub stałym) odpadów niebezpiecznych, podejmij współpracę z podmiotem uprawnionym do ich gromadzenia, transportu i przetwarzania. ZUOP zaprasza do kontaktu zarówno firmy i instytucje, jak i osoby prywatne. Zadzwoń do nas już teraz!