pl en
Zakład Utylizacji
Odpadów Przemysłowych
Utylizacja przetwarzanie odpadów niebezpiecznych Brzesko
Odpady niebezpieczne, substancje szkodliwe

Odpadami niebezpiecznymi nazywa się wszystkie odpady, które mogą stanowić zagrożenie dla środowiska naturalnego. Wszelkie substancje toksyczne, łatwopalne, zakaźne, radioaktywne lub o innym szkodliwym działaniu nie powinny mieć styczności z komponentami środowiska, gdyż mogłyby zaszkodzić zarówno roślinności, jak i zwierzętom, a przede wszystkim ludziom – ich zdrowiu, a nawet życiu.

 

Odpady niebezpieczne i ich przetwarzanie

 

Przetwarzanie odpadów niebezpiecznych musi się odbywać w odpowiednich warunkach i przy użyciu specjalistycznych technologii. Nie wszystkie podmioty odpowiedzialne za gospodarkę odpadami mają uprawnienia, by się nimi zajmować. Gdy konieczne jest wywiezienie i utylizacja odpadów niebezpiecznych, należy się zgłosić do fachowców w tej dziedzinie – firm i instytucji, które zajmą się tym legalnie i profesjonalnie.


Utylizacja odpadów w Brzesku

 

Odpady chemiczne, odpady z remontów, odpady przemysłowe i inne rodzaje odpadów można powierzyć Zakładowi Utylizacji Odpadów Niebezpiecznych, który oferuje swoje usługi również w Brzesku. Wystarczy skontaktować się z nami, a my odbierzemy zgromadzone substancje, przetransportujemy je i przetworzymy w taki sposób, aby zneutralizować ich negatywny wpływ na środowisko naturalne. Pełną listę substancji, którymi się zajmujemy, można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce "Oferta". Zapraszamy do kontaktu!